Dorota

Uzdrawiam z miłością

Dorota ma niezwykły dar przenoszenia wibracji światła z wyższych przestrzeni – wymiarów poprzez przekaz energetyczny słowem i dźwiękiem głosu. 

Poprzez swoją wieloletnią pracę z dostrajaniem się do wyższych planów energetycznych jej przekaz energetyczny pochodzi ze źródła z wielowymiarowych połączeń z anielskimi wibracjami , z mistrzami i z przestrzeni kolorowych kodów światła.

Dorota jest głosem wiedzy i miłości Matki Wszechświata oraz  serca planety Gaia aktywując  wibrację nowych kodów światła podwyższających  3 wymiar dla dobra ludzkości i całej Galaktyki.

W czasie sesji i nagrań zdobywasz wiedzę, budzisz świadomość i uzdrawiasz ciało, umysł Twój eter, przodków oraz kreujesz nowe, lepsze życie. 

Dorota o Sobie

Dorota o Sobie:

Jestem świadomą duszą w ciele, które transformuje się i powraca do czystości i jedności Ciała i Ducha.

W mojej wieloletniej pracy zajmuję się również wiedzą o dźwięku i świetle.

Moja transformacja była we mnie wyborem poznania miłości jako wibracji o wiedzy boskiej. Nie jest to związane z religią tylko z odczuwaniem dobra wewnątrz człowieczej egzystencji i trudności, na które napotykamy w codziennym życiu. Na mojej drodze transformacji wiem i odczuwam bliskość i wsparcie Istot Światła.

01

Dorota Rozmus

Jak to działa? Co i jak możesz  uzdrowić ?:

To co nazywam “sesja „ jest moim kontaktem ze światem wibracji, energii wyższych częstotliwości, które poprzez mój głos mówiony oraz śpiew płyną do Ciebie.Sesje są w połowie mówione, w połowie śpiewane ponieważ słowa, które mówię są potrzebne do obudzenia Twojej świadomości. Słowa są pomostem dla umysłu, który prowadzi Cię do rozluźnienia i świadomego “wejścia” w komórki, emocje, myśli, które chcesz zmienić.

Wiele, wiele energetycznych zmian zachodzi w czasie naszych spotkań.

Sesje na żywo lub w nagraniach niosą w sobie kody światła –  informacje energetyczne dla umysłu, ciała i całej struktury Twojej przestrzeni energetycznej.

Sesje z Dorotą - zapisz się tutaj :

SESJE INDYWIDUALNE Jedna sesja - online - zoom
SESJE GRUPOWE - ABONAMENT MIESIĘCZNY
SESJE INDYWIDUALNE Pakiet Sesji 4x online - zoom
SESJA w NIEDZIELĘ WYBIERZ DATĘ
BEZPLATNA KONSULTACJA Sesja 20min- online-zoom
KURSY DLA TERAPEUTÒW Zapisz się na listę mailingową aby otrzymać informacje