Aktywacje z Dorotą Rozmus

Codzienne Sesje energetyczne online

Sesje z Dorotą to przekazy energetyczne , coaching dający Ci  dostęp do wiedzy intuicyjnej . Sesje transformujące Twoje pole energetyczne z wibracją światła – dźwięku – wiedzy o miłości wszechświata i  dostrojenia do kwantowej wibracji Twojej wyższej świadomości.

Dołącz do codziennych sesji- online w abonamencie lub wybierz pojedyncze sesje grupowe  w Niedziele lub Kurs. 

Jeżeli już jesteś coachem, terapeutą, nauczycielem, mamą lub kimś kto pracuje dla dobra człowieka , zwierząt i planety – zapraszamy do wspòłpracy. Do Aktywacji Wiedzy o energii i jak jej używać w twojej pracy ze sobą i innymi.  

Zapisz się na Sesje . Wybierz opcje uczestniczenia :
Sesje w NIEDZELE- grupowe online

TU Wybierz TERMIN Sesje online

Dlaczego praca z energią ?

W czasach nowej technologii aktywuje się ròwnież technologia naszego ciała i budzi się nowa świadomość. Nie jestesmy tylko ciałem ktòre nie ma wyboru. Jesteś wielką i piękną wibracją Twojej wielowymiarowej Istoty Ducha ktòre w ciele wykonuje bardzo istotną pracę – transformację pamięci komòrkowej. 

Zobacz wideo :

Jak dostrajasz się do wyższej wibracji

Zmiana perspektywy obserwacji Togo kim na prawdę jestes wymaga codziennej pracy. Przyzwyczajenia umyslu są silne lecz Twoja Istota ducha i wspierajacy Cię wszechswiat nieustannie przesyla Ci informacje wibracje drogą swiatla . Naucz się sluchać i aktywować . To jest piękna wspòlpraca

Co mòwią inni o sesjach z Dorotą

'"Wczorajsza sesja - aktywacja nie wymagala zadnych pytan, bo wasnie tego potrzebowalam. Glebokie uzdrowienie przodkow i rodziny oraz uzdrowienie siebie. To na pewno. Wiec dziekuje za pomoc i ten wazny dla mnie przekaz"
Aneta
„Mogę gorąco polecić Dorotę. Ona jest TYM! Miałam kilka sesji z Dorotą i za każdym razem zabiera mnie w przestrzeń, w której czuję czystość i niewinność tego, kim jestem. Mój duch wznosi się, gdy uwalniam gęstość zmagazynowaną w moim ciele; ponieważ mój umysł ufa świadomości, że wszystko jest w porządku. Aktywacje głosowe Doroty są jak nieskazitelna woda delikatnie i łagodnie obsypująca mnie miłością i podnosząca moje wibracje do moich najwyższych możliwości. Jeśli szukasz swojego pięknego siebie, piękna i zadowolenia w swoim życiu, mogę gorąco polecić Dorotę. Ona jest TYM!
Hilary

Kim jest Dorota ?

Transformacje Doroty to  dostrajanie do Energii Krystalicznej planety Gaia i nowej 5-wymiarowej częstotliwości Światła dla Ciebie.

Dorota Rozmus Jest  aktywatorem – energoterapeutą nowej generacji pracującej ze świadomością kosmicznej, wielowymiarowej energii Światła i Miłości.

Jest również muzykiem, wokalistką i kompozytorką oraz coachem energetycznym i uzdrowicielem. Używając swojego głosu-śpiewu jako energii, wibracyjnie uzdrawia i transformuje

 

Dorota Rozmus

Coach Energetyczny – Czy to Ty ? 

Jest wielka potrzeba tego wymiaru aby uzdrawiać i transformować wibracją energetyczną. Czy JESTEŠ tutaj wlasnie z tego powodu ? Pragnę wspòlpracować z Tobą dla dobra innych. Porozmawiajmy o tym  ? 

Zostań Coachem Voice-Dorota